.

.

Zak Дизајни Реката Шишиња со Вода, 1pk, Грешки

Zak Дизајни Реката Шишиња со Вода, 1pk, Грешки

DEN 2340.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Флип до spout има заштитна маска и копчето за ослободување.Капак вклучува вграден во сметководствената јамка. 16 оз капацитет.Направени од издржлив пластика.BPA free - посветена на безбедноста.Земете вода каде и да одите!Забава дело го прави овој шише одличен додаток, и јамка изграден во капакот го прави лесен за носење.На spout има заштитен капак за да се задржи чиста и надвор од патот, со копче за ослободување лесно флип ја отвори.Шишето, направени од издржлив и BPA-free пластика, има капацитет од 16 унци.Тоа е машина за миење садови безбедно, но не треба да се microwaved.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата