.

.

Covidien 8860 SharpSafety Отпадот Сад, Gasketed Шарки Капак, 12 gal Капацитет (Пакување од 10)

Covidien 8860 SharpSafety Отпадот Сад, Gasketed Шарки Капак, 12 gal Капацитет (Пакување од 10)

DEN 5759.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет Тежина : 16.533 килограми.Пакет Димензии : 58.674 L x 46.228 H x 64.262 W (сантиметри).Земја на Потекло : сад.Дел број : 8860. Опис на производот Остри Безбедност фармацевтскиот отпад од контејнерите се развива исклучиво за да ги задоволи држава прописи за отпадот.Бела боја со сини капаци, тие се лесно да се разликува од други отстранување контејнери.Секој има течење-отпорни заптивка и абсорбента рампа за да им помогне на содржат течни содржина.Кат коли и заклучување ѕид-монтажа голема заграда понуда точка-на-се користи за сместување и подобрување на безбедност, стабилност и мобилност.Контакт Информации За Производителот 300 800 716 6700.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата