.

.

Cheriswelry 70pcs Тибетската Легура Rosary Крст и Центарот Марија Чудесен Медал Мешани Исус Крсте Крстот Шарм Приврзоци Богородица Овална Лустерот Линкови за Католичката Rosar

Cheriswelry 70pcs Тибетската Легура Rosary Крст и Центарот Марија Чудесен Медал Мешани Исус Крсте Крстот Шарм

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Количина : 35pcs Крсте Крстот Шарм(7pcs/стил) + 35pcs Овална Лустерот Линкови(7pcs/стил).Големина : Крстот Шармоколу 18~48mm(0.7"~1.9") големи, Дупка : 1.5~2mm.Овална Линкови за 10.5~23mm(0.4"~ 0.9") големи, дупка : 1~1.5 mm.Материјал : Овие приврзоци и крстот се направени од алуминиум.Таписерии изработка, јасни обрасци и силна лемење, трајни и цврсти доволно за долгорочна употреба.Избрани Стилови на & Бои : Гроздобер rosary крстот шарм и овална линкови во Антички Сребрен/ Античкиот Злато / Античкиот Бронзена Боја, ви нудиме повеќе избори за вашиот DIY занает проекти.Сите Накит додатоци складирање во пластичен сад, погодно за вас да се соберат, да се носат и продавницата каде било!.Широка Употреба : Крстот pendant и Богородица линкови создаде добро комбинација да се направи rosary мушка ѓердани.Исто така, совршен за ѓердан, нараквица, обетки, Keychain, anklet, торба декоративни додатоци и сл.Крстот шарм може да биде внимателен подарок за вашите пријатели или членови од семејството со кои сака DIY занает.Можете исто така да остварите некои уникатен накит за нив.Совршено одговараат за нараквица, anklet,ѓердан, чанта, копче синџир, коса додатоци, да се видиме, ракотворби, патент повлекува, џемпер синџир, scrapbooking, embellishments, виси украс и др.Тоа исто така може да одговара со earring кука, скок прстен и други накит додатоци да се направи исклучителна dangle earring.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата