.

.

CM во Пакување од 2 Капа Организатор Закачалка Бејзбол Капа Носителот Шапка Решетката за Плакарот Капа Складирање Закачалка со Клипови Облека Закачалка Полици Ги П?

CM во Пакување од 2 Капа Организатор Закачалка Бејзбол Капа Носителот Шапка Решетката за Плакарот Капа Складирање

DEN 234.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Ги собере Сите Капи】- Одговара за прилагодливи бејзбол капа, вградена капа, возач на камион капа, hubby капа или други мали облека, чорапи, итн.Голем додатоци за шапка колекција. 【Капацитет】 - Секој шапка организаторот ги имаат 14 нерѓосувачки челик клипови, која може да се одржи 14 компјутери капи, добра за чување на многу видови на капи, заштеда на простор и да ја задржите вашиот плакар чисти. 【Материјал】- Направен од висок квалитет на мека neoprene материјал, со кука и јамка лента и нерѓосувачки челик клипови, трајни производи за употреба и задржете капи цврсто, но не demage или браздата вашиот haps. 【Лесен за употреба】- Заврши капа организатор закачалка на обичните закачалка или плакарот род, се зацврсти на јамка и кука лента, а потоа клипот вашиот капи на. 【Пакет】 2 Парчиња Neoprene капа организатор во Мермер Бела боја. ( Ззп организатор САМО, дрвени закачалка НЕ се вклучени. ).Капа Организатор Закачалка Бејзбол Капа Носителот Шапка Решетката за Плакарот Капа Складирање Закачалка со Клипови Облека Закачалка Полици Ги Покрие за Капа Шапка Вратоврска Организатор ( Ззп организатор САМО, дрвени закачалка НЕ се вклучени. ).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата