.

.

Olay Regenerist MAX Навремено Серум со Пептиди, Мирис Слободни 1.3 оз

Olay Regenerist MAX Навремено Серум со Пептиди, Мирис Слободни 1.3 оз

DEN 600.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

PEPTIDE ЛИЦЕ СЕРУМ : Ова лесни серум, формулиран со пептиди, продира површината на вашата кожа да ја испорача анти-стареењето состојки, оставајќи сте во потрага мазна и цврста.ВАШИОТ СЕРУМ МАКСИМИЗИРАН : Овој мирис-бесплатно, брзо се апсорбира лицето серум глајд модели под вашиот крем или шминка, и нема да ве остават чувство леплива или мрсна. 2 X НА ПЕПТИДИ* : Создадена со нашите max концентрација на Кожата-Зацврсна Сложени и 2x на Пептиди *наспроти Olay Брчка Исправка Серум.ПРЕД да придавам ВЛОГОВИ : За најдобри резултати, ќе се применуваат дарежлив, па дури и слој на овој серум на вашата кожа ден и ноќ пред вашиот крем.ЗДРАВО МАЗНА КОЖА : Видливо ги намалува брчките и smooths површината на кожата.Направени без мирис, parabens, phthalates, минерално масло, или синтетички бои.Olay Regenerist MAX Навремено Серум со Пептиди, Мирис Слободни 1.3 оз.Тоа е мазна пловидба од тука со OLAY е Regenerist MAX Навремено Серум со 2x на пептиди*.Овој лесен серум продира површината на кожата видливо да го намали брчките и ја мазни површината на кожата.Направена со нашите max концентрација на Кожата-Зацврсна Комплекс со Витамин Б3+, ова не-мрсна формула апсорбира брзо.Се применуваат дарежлив износ во рамномерен слој на вашето лице ден и ноќ пред вашиот крем, и искуството на видно место фирма и живописни кожата.Направени без мирис, parabens, phthalates, минерално масло, или синтетички бои. *наспроти OLAY Брчка Исправка Серум.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата