.

.

Kinvara Природна нега на кожата – 24 Часа Шипинка Лице Серум – Природни Лицето Серум со Органски Шипинка Масло – Концентрирана Формула со Шипинка Семе на Нафта и Есенц

Kinvara Природна нега на кожата – 24 Часа Шипинка Лице Серум – Природни Лицето Серум со Органски Шипинка Масло

DEN 887.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ХИДРАТАНТЕН ЛИЦЕ СЕРУМ : Нашата шипинка масло лицето серум е супер хидратантен кожата, масло, кое обезбедува интензивна нега да се бара кожата.Кожата серум ќе ја напушти вашето лице мека, здрава и блескав.Ги СМИРУВА И го СМИРУВА : лицето серум е идеален за употреба како blemish третман, намалување на црвенило и иритација.Погоден за употреба на лузни од акни, на лицето масло е идеална кожата нафта за мажи после бричење. 100% ПРИРОДЕН : Ова шипинка семе на нафта лицето серум е преполна со растителни екстракти, витамини и антиоксиданси.Нашата лице масла и серуми се малку шишиња кои го прават голема разлика.СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА : На шипинка масло лицето серум е dermatologically тестиран, и е погодна за сите типови на кожа, но е особено корисно лицето крем за сува, дехидрирани или иритирана кожа.KINVARA нега на кожата е основана со цел да се прави разлика во животот на луѓето со правење на разлика на нивната кожа.Напојува од страна на растенија, збогатен со витамини и активни состојки за секој производ кој е формулиран за да се испорача вистински резултати.Јас развиена оваа наградуваниот спектар на секојдневни essentials за мене, да ми помогне да управуваат со мојот сопствен проблематична кожа.Нејзините одгледува органски да им помогне на илјадници жени (и мажи), кои ги користат нашите производи секој ден, од прво нешто наутро да се последното нешто во текот на ноќта.Нашите производи се сите околу Вас, за Доверба и за Резултатите.Нашите производи работа, нема лажни ветувања, не-глупости. "Сите ние сакаме да изгледаат и се чувствуваат прекрасно.Нашата работа е да ви помогне да го направите токму тоа, со погон погон производи кои што испорачуваат вистински резултати." (Д-Р Joanne Reilly, Основач).Kinvara нега на кожата се Чисти Убавина експерти кои се специјализирани за давање на нашите клиенти иновативни, растителна основа нега на кожата производи во Слободен Од формулации кои што испорачуваат вистински резултати природно и без компромис.Нашата цел е да се направи разлика во животот на луѓето со правење на разлика во нивната кожа.Ние ги користиме растенијата бидејќи тие се натоварени со добар за кожата состојки - ова е Kinvara разлика.Повеќе Растенија = Подобри Резултати.Бесплатно Од многу состојки кои потрошувачите сакаат да ги избегнат, да бидат што поради здравствени проблеми, кожни алергии или етички и загриженоста за животната средина.Вегетаријанската т радувај се ти, имаш 30 ден судењето период, па можете да ги купите нашите производи со мир на умот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата