.

.

3M 3903 2IN X 50yd. Жолта Винил/Гума Лепило селотејп 3903, 12.6 psi Затегнувачка Цврстина, 50 yd. Должина, 2 Ширина, 2 Ролни

3M 3903 2IN X 50yd. Жолта Винил/Гума Лепило селотејп 3903, 12.6 psi Затегнувачка Цврстина, 50 yd. Должина,

DEN 252.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Врежана винил поддршка е conformable на многу површини.Изолирање и заштита на површини.Винил.Земја на потекло : Кина. 3 M винил селотејп 3903 е општа намена селотејп со гума лепило и рака солза во можност, врежана винил поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата