.

.

Од страна на 360 Фото Кабина Додатоци Велосипед Телефон Планината,Микрофон Стојат Телефон Носителот,Телефон Менгеме Планината, Пол Таблета Планината,Handlebar Таблета ?

Од страна на 360 Фото Кабина Додатоци Велосипед Телефон Планината,Микрофон Стојат Телефон Носителот,Телефон

DEN 287.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Држач за i Pad и Мобилен Телефон,погоден за Инсталација на Мирување.На протезата се состои од два дела, кој се одвојува,при вградување и демонтирање, треба да им помогнам со вашиот палец против долната страна на заградата ротирачки диск.Погоден за 2-3 cm (0.78-1.18 во) застане.Нема алатки за инсталација е потребно.Завртка фиксација не е лесно да се лизга надвор,додадете дополнителни телефонски носители за selfie стапчиња или велосипеди.Кога го држите на копчињата на двете страни на стојат со двете раце, што може да се водат на стојат и местото на јас-П-а-г. 360° на РОТАЦИЈА СЛОБОДА - едноставно се приспособат и да се обезбеди вашиот телефон за да го секој агол, и позиција која одговара на вашиот избор со посебни rubberized топката и заградата дизајн.Од страна на Држач за i Pad и Мобилен Телефон,360 Степен Ротација, Погоден за Инсталација на Мирување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата