.

.

simorr Преносни Selfie Стап Tripod со Bluetooth Далечински 130 cm Продолжи Патување Лесни Tripod се Залагаме за Selfie, во Живо Стриминг, Видео-Конференција, Шминка, TIK Tok, за Сите Телефони

simorr Преносни Selfie Стап Tripod со Bluetooth Далечински 130 cm Продолжи Патување Лесни Tripod се Залагаме

DEN 717.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Selfie Stick & Tripod се Залагаме за паметни телефони】simorr ST20 е комбинација на рачни selfie стап, табела tripod, патување tripod, која може да се прилагоди од 11.81 инчен да 51.81 инч. 【Компактен и Лесен】Компактен и лесен дизајн, 9.29" здиплен големина & до 51.18" продолжување должина, само 265g тежина.Тоа е пренослив да се земе насекаде и е неопходен снимање додаток, како патуваат во и надвор од спортот, да снимите различни прекрасни моменти за вас. 【Монтажни Далечински】Max.Контрола на опсег : 10 M/33ft.Тоа одговара на повеќето iphone/Андроид телефони.Земете група selfies без да се грижиш за одржување на држи цврсто во рака. 【360°Прилагодливи Телефон Носителот】360° на ротација паметен телефон носителот може да се прилагоди на повеќе агли, без разлика дали тоа се користи за онлајн учење, споделување на шминка, vlogging, правење на видео повици. 【Професионална Услуга По продажбата】Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со подобар квалитет на услугите.Ако имате било какви прашања или да се вратат или размена потреби, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Слободни се префрлате помеѓу selfie и tripod режими.Оптимизиран структура за зголемена стабилност. 1.3 м водат висина, обезбедува поширок агол на гледање.Укината должина е само 23.6 cm, што го прави лесно да се носат наоколу.Монтажни Bluetooth далечински управувач.simorr Преносни Selfie Стап Tripod ST20 3375 е сите-во-едно tripod дека го поддржува и двете selfie стап снимање и tripod снимање, нуди повеќе можности за креаторите.Тоа карактеристики 30cm-130cm приспособување на висина на дршката за пошироката фотографски преглед и постабилна центар колона структура за да се обезбеди максимална стабилност по одвиваат во tripod режим.Тоа доаѓа со монтажни Bluetooth далечински управувач и на сите-во-еден паметен телефон кој им овозможува на носителот на хоризонтална снимање, вертикална снимање мулти-прилагодување на агол.Слободни се префрлате помеѓу selfie и tripod режими.Оптимизиран структура за зголемена стабилност.1.3 m водат висина, обезбедува поширок агол на гледање.Укината должина е само 23.6 cm, што го прави лесно да се носат наоколу.Монтажни Bluetooth далечински управувач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата