.

.

Thompsons Вода Печат 24111 1.2-Литри Јасно Ниско VOC Вода Sealer за Надворешни Употреба

Thompsons Вода Печат 24111 1.2-Литри Јасно Ниско VOC Вода Sealer за Надворешни Употреба

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ја спречува водата штета.Монистра и waterproofs различни површини.Работи на ѕидот, тула, бетон, палуби, огради, итн.Надворешноста употреба.VOC во согласност.Опис на производот За мулти-површина ленти што го штити дрвото, тули и конкретни и им овозможува на вашето дрво сиво природно.Од Производителот За мулти-површина ленти што го штити дрвото, тули и конкретни и им овозможува на вашето дрво сиво природно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата