.

.

Kipp 03089-15206A5 Нерѓосувачки Челик Индексирање Клипот, Природен Крај, Кратко Верзија, се Повлече Knob, Стил, Заклучување со Pin-от Не се Стврдне, Инчен, 1/2-13 Нишка, 41.7 mm Должина

Kipp 03089-15206A5 Нерѓосувачки Челик Индексирање Клипот, Природен Крај, Кратко Верзија, се Повлече Knob, Стил,

DEN 1360.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нерѓосувачки челик верзија, заклучување со pin-от не се стврдне : навој ракав 1.4305, заклучување со pin 1.4305. Печурки knob во антрацит сива термопластични.Нерѓосувачки челик верзија, заклучување со pin-от не се стврдне : природни заврши, заклучување со pin на земјата.Индексирање plungers се користи за да се спречи каква било промена во позиција поради странични сили.Нова заклучување позиција само може да се постави по болт е рачно disengaged.Стил C или D се препорачува за апликации во кои pin е disengaged текот на подолг период и на pin треба да се спречи од извира назад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата