.

.

Градот Теми Момчиња Термички долна облека Постави Долго Јован, Мека Дише Памук База Слој - произведено во САД

Градот Теми Момчиња Термички долна облека Постави Долго Јован, Мека Дише Памук База Слој - произведено во САД

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Мека Памучна.Направен во САД!Квалитетот можете да им верувате и со гордост одржување на работни места на локално.Висок квалитет на топлинска долна облека со хип разлика крои.Одлично за lounging и дели!.Совршена комбинација на топлина и breathability. 50/50 памук/поли.МЕКА изработени од бои и материјали кои нема да предизвика иритација или чешање.Совршен за чувствителна кожа и деца со SPD.Врвен квалитет, на локално ниво-плетени, Американец, направени од ткаенина што мие добро и е долга-трајни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата