.

.

RUUHEE Жените Мрачно Печатење Поместена Притисни до 2 Парче Бикини Поставува бански костуми perfect

RUUHEE Жените Мрачно Печатење Поместена Притисни до 2 Парче Бикини Поставува бански костуми perfect

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Полиестер+ Најлон;.Камшик висока waisted стомак контрола бикини сет, прилагодливи рамо, рака и пластични назад затворач;.Уникатен и различен модел, леопард печати, змија печати, животински зебра печати и цветни печати;.Камшик и дрзок дното, помалку покриеност, го скриете вашиот стомак и да го покаже вашиот поставен на телото;.Ве молиме љубезно се однесуваат на нашите детални големината (Не ) како што е подолу описот пред вашата нарачка;.Висока waisted.Стомакот контрола.Притисни до баласт.Животински и цветни печатени.Материјал : Полиестер+ Најлон.Рака : Прилагодлив рамо, рака.Топ : V деколте, отстранлив поместена им помогнам.Дното : Камшик висока waisted, стомакот контрола.Модел : Леопард печати, змија печати, животински зебра печати и цветни печатење.Совет : Крај на Боја може малку да се разликуваат од сликата заради светлосни ефекти и следење на прилагодување, ви благодариме за вашето разбирање!.Материјал : Полиестер+ Најлон.Рака : Прилагодлив рамо, рака.Топ : V деколте, отстранлив поместена им помогнам.Дното : Камшик висока waisted, стомакот контрола.Модел : Леопард печати, змија печати, животински зебра печати и цветни печатење.Совет : Крај на Боја може малку да се разликуваат од сликата заради светлосни ефекти и следење на прилагодување, ви благодариме за вашето разбирање!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата