.

.

САД Поло Assn. Женска Кратко Sleeve Кошула и Долго Pajama Панталони Sleepwear Сет

САД Поло Assn. Женска Кратко Sleeve Кошула и Долго Pajama Панталони Sleepwear Сет

DEN 431.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворање.На лесни, стил ткаенина на оваа женска pjs сет со џебови во панталони се чувствува одлично против вашата кожа за вкупно удобност при спиење и lounging околу куќата.РАБОТИ - МАЛИ ве Молиме цел големина нагоре.Кога ќе изгледа добро, да се чувствувате добро и само затоа што сте во вашиот пижами не значи дека не може да се уште изгледа симпатично.Овие кратки ракави пижами, за жени од USPA доаѓаат во различни бои и отпечатоци, што ќе ви овозможи да го изразат својата индивидуалност во забава и флертувачки начин.Во ноќна кошула карактеристики на класичната U. S. Поло Assn.коњ и јавач на овие pjs за жените.Еластичен корселе на оваа мека pajama сет за жените гарантира дека вашите панталони ќе остане безбедно, но удобно на колковите без чувство на тесни или непријатно, и што ќе ви овозможи поголема слобода на движење.Оваа женска pajama поставува панталони парови совршено со сето она што е веќе во вашиот салон носат гардероба, како и нашата колекција на luxe loungewear за жените.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата