.

.

Poppie е Тесто Свежо Печени Scone Кошница (13 Парчиња) (Цимет Чип)

Poppie е Тесто Свежо Печени Scone Кошница (13 Парчиња) (Цимет Чип)

DEN 839.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Безбедно да се подготвува и се запечатени тесни за свежа испорака!.Секој објект е направен-од-нула во нашите жени во сопственост на пекарница во Чикаго.Направени со сите природни и гастрономски состојки.Совршен за лекување на себе си или да ги даде како подарок.Вкус Име : Цимет Чип.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата