.

.

STPS140U - Диоди 2 НЕ-214AA 140 (100 Парче Многу)

STPS140U - Диоди 2 НЕ-214AA 140 (100 Парче Многу)

DEN 2052.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Диоди Преглед.Диоди Schottky Дискретни. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.Активна, Не-214 Aa-2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата