.

.

Конектори 00DPN за DELL Alienware 17 R2 Р3 P43F HDD Кабел Интерфејс Кабел 000DPN SATA HDD Хард Диск Кабел Конектор

Конектори 00DPN за DELL Alienware 17 R2 Р3 P43F HDD Кабел Интерфејс Кабел 000DPN SATA HDD Хард Диск Кабел Конектор

DEN 307.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тип : SATA Кабли.Пакет : Yes.Производи статус : АКЦИИ.Број на модел : M17 X R2. 00 DPN ЗА DELL ALIENWARE 17 R2 Р3 P43 F HDD Кабел Интерфејс Кабел 000 DPN SATA HDD хард диск кабел конектор Објект специфики : Тип : SATA Cables Package : Yes Products статус : STOCKModel број : M17 X R2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата