.

.

Ophion Современа Метал Ѕиден Часовник, Ги Чисти со Мека Памучна Ткаенина, а доколку е Потребно, Топла Вода и благ Рака или Јадење сапун, се Препорачува за Внатрешна Пос?

Ophion Современа Метал Ѕиден Часовник, Ги Чисти со Мека Памучна Ткаенина, а доколку е Потребно, Топла Вода

DEN 883.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ги чисти со мека памучна ткаенина, а доколку е потребно, топла вода и благ рака или јадење сапун, се Препорачува за внатрешна поставеност.Вкупно : 1"" D, Вкупно : 9"" W x 24"" H. Рамка Материјал : Метал, Направени во САД. : 2 lb., : 6"" W x 16"" Ж. : 16"", Часовникот се Соочуваат со Дијаметар : 24"".НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Посебни Карактеристики : Батеријата Управува Со дебели потези на боја, тивок издржам моторни и чисти спротивставени раце, оваа функционална оркестарот двојки како и на ѕид уметност и часовник.Овој Часовник е направена во Синсинати со жив brushstroke уметнички дела.Оваа модерна ѕиден часовник карактеристики на високи метално тело со свежи сатен-мат нијанси на применуваат како giclee уметнички дела директно да часовникот лице.Оваа шарени кујна часовникот е повеќе од само еден време парче.Тоа е впечатлива прилог на урбана мансарда, уметнички изјава во студиото стан, атрактивна поздравниот во модерен простор, или храбар акцент во службена канцеларија.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 1"" D ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Рамка Материјал : Метал 2. Боја : Розова/Портокал 3. Батериите се Бара : Да КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Монтажа : На отворот на задната виси лесно на ноктите, навртки или куки, изолација им овозможи на часовникот да се плови, малку off the wall 2. Ги чисти со мека памучна ткаенина, а доколку е потребно, топла вода и благ рака или јадење сапун 3. Се препорачува за внатрешна поставеност 4. Направени во САД ТЕГОВИ & ДИМЕНЗИИ 1. Вкупно : 6"" W x 16"" H 2. Часовникот Се Соочуваат Со Дијаметар : 16"" 3. Целокупниот Производ Тежина : 2 lb. 4. Вкупно : 9"" W x 24"" H 5. Часовникот Се Соочуваат Со Дијаметар : 24"" 6. Целокупниот Производ Тежина : 3 lb. 7. Вкупно : 1"" D СПЕЦИФИКАЦИИ 1. : 6"" W x 16"" H 2. : 16"" 3. : 2 lb. 4. : 9"" W x 24"" H 5. : 24"" 6. : 3 lb. 7. : 1"" D можеби, исто така како следниве производи 1. Персоналните Saranac Езеро Ѕиден Часовник, Специјални Карактеристики : Батерија Управувана, : 18"" W x 18"" H x 2.5"" D 2. Преголеми Leftwich 23.6" Ѕиден Часовник, Часовник Се Соочуваат Со Дијаметар : 23.6"", Посебни Карактеристики : Батерија Управувана 3. Преголеми Parthenia 23.6" Ѕиден Часовник, : 23.6"" W x 23.6'.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата