.

.

Деца Сандали и Влечки, Надворешни Носат, Лето, Светлина Мека, Деца Момчиња Девојчиња Слајдови Сандали Мек, Дебел Ѓон Брз Сува Плажа, Базен Влечки

Деца Сандали и Влечки, Надворешни Носат, Лето, Светлина Мека, Деца Момчиња Девојчиња Слајдови Сандали Мек,

DEN 1382.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

☼ ВИСОК КВАЛИТЕТ:Принцеза Патики со Мека Гума дното ѓон за подобра контрола на движење и удобност.Мек Материјал ќе не боли твоите девојки нозе дури и за еден долг ден да се игра или да одиме.Кука & Јамка. ☼ МЕКИ и УДОБНИ : добро носат-резистенција,високо еластична против пролизгување ЕВА гумен ѓон се намалува ризикот од лизга и паѓа со обезбедување на вас со влечење на различни површини, како што се дрво или плочки на подот, и заштита на вашиот дрвени и тепих на подот.cushiony табани на премиум ткаенини, мек памук, лен ткаенини на горниот дел на пантофли и покривачки, направи овие влечки изгледаат природно и удобно. ☼ ИЗНЕНАДУВАЧКИ ИЗГЛЕД:Со тоа, вие сте веќе не се плаши од вашите деца сакаат да ги тргнеме своите чевли во секое време, насекаде.обликот на чевлички се фиксни, и не е лесно да се деформира, повеќе погодна за насочат на човековите на нозе.Тоа исто така може да внимателно следете ги чекорите за вас, тешко да се менува при одење или прави нешто друго. ☼ ПРИЛИКИ:Сандали е најдобро одговара за цвет девојка или било какви други фенси настан, во партија, свадба, се облекуваат игра или неформални ден носи.Тоа исто така може да се користи како дневен подароци за децата.Луѓето се среќни да имаат нешто им се допаѓа, и така се деца. ☼ ТОПЛО ПОТСЕТНИК:Изберете соодветна големина за вашето дете.Ние се нудат пријателски услуги на клиентите во рок од 24 часа.Било каков Проблем, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ќе Добиете Најдоброто Решение.Препорачана Возраст : 3-4 Years Големина : 16 Внатре дијаметар : 16cm/6.30"Препорачана Возраст : 4-5 Years Големина : 17 Внатре дијаметар : 17cm/6.69"Препорачана Возраст : 5-6 Years Големина : 18 Внатре дијаметар : 18cm/7.09"Препорачана Возраст : 6-7 Years Големина : 19 Внатре дијаметар : 19cm/7.48"Препорачана Возраст : 7-8 Years Големина : 20 Внатре дијаметар : 20cm/7.87"Препорачана Возраст : 8-9 Years Големина : 21 Внатре дијаметар : 21cm/8.27"Опис Што е направена од високо квалитетни материјали,Мека рака чувство, без било штета на вашето бебе Прекрасна и Шармантна дизајн на располагање,Направи вашето бебе повеќе прекрасна Пол : Унисекс Чевли горниот материјал : ЕВА Единствена материјал : ЕВА Стил : Случајни,Мода,Party ANTI-СУДИР ПЕТИ ДИЗАЈН : Toe заштита дизајн, совршено за заштита на децата прсти, кога играте,пети да опашката е малку угоре свиткани од 15°, монтажа агол салда на притисок, ергономски дизајн.Повеќе удобен за носење.ДЕБЕЛА МЕК ЃОН : За 1.18 инчи дебел ѓон се изработени од Високо Еластична ЕВА Пена, многу удобен за носење во текот на целиот ден.СУПЕР ЛЕСНА : Лесни издржлив материјал може да свиткување флексибилно и многу лесно да се чисти.тие ќе им даде дете нозе врвна удобност.Деца Слајдови Влечки insole со Овален Облик на покрена дизајн, има одлични се лизга отпор, дефинитивно погоден за бања носи.Answer : ___________________________ Note : Insole Должина=Нога Должина+0.8 cm ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Поради светлината или на екранот поставување,ве молам, разберете дека не може да биде боја разлика.Пакет содржина : 1 пар бебе чевли(Не Вклучувајќи и чевли кутија).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата