.

.

Готвач Pomodoro Бакар Појасни Послужавник, Делукс Воздух Срј во Вашата Фурна, 2-Парче Сет, за Печење (Круг - Large)

Готвач Pomodoro Бакар Појасни Послужавник, Делукс Воздух Срј во Вашата Фурна, 2-Парче Сет, за Печење (Круг

DEN 663.00
DEN 839.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ ВОЗДУХ СРЈ ВО ВАШАТА РЕРНА.Се хрупкави сланина, крцкава пилешко, златно-кафеава сирење на скара сендвичи, па дури и домашен чипс!Mesh појасни кошница дизајн промовира 360 степени струење на циркулацијата, па дури и конвенционални печки можат да работат со конвекција технологија и системите на срј секоја храна. ✅ СОВРШЕНО ГОТВИ КОМПЛЕТНИ ОБРОЦИ ВО ЕДНА ТАВА.Уживајте во омилените како риба и ја зачувате вашата рерна од градење gunk и пополнување со чад. ✅ ВИНА-СЛОБОДЕН ЗА ПРЖЕЊЕ.Се хрупкави сланина, крцкава пилешко, златен сирење на скара сендвичи, па дури и домашен чипс!БЕЗ нездрави масла, масти и калории од традиционалните пржење.Плус избегнувајте мрсна, неуредна расчистување.Mesh појасни кошница дизајн промовира 360 степени струење на циркулацијата, па дури и конвенционални печки можат да работат со конвекција технологија и системите на срј секоја храна.Идеален за crisping до замрзнати здрави грицки или пржење од нула. * * * За најдобри резултати, рамномерно слој храна. ✅ ОДЛИЧНА ЗА СКАРА.Добиете smokey вкус и опожари текстура те сакам од вашиот отворено скара - без ризик од губење на помали зеленчук во вашата скара е голем слотови.Користете го појасни кошница директно на вашиот решетка за рамномерно сирењето и deliciously тендер пченка, кромид, печурки, zucchini, пиперки, и повеќе. ✅ ГОТВЕЊЕ ПОЕДНОСТАВЕН.Користете го појасни кошница и фах заедно да се пече и пржете страни или целата оброци!Или користат бакар фах само како печење лист за колачи, бисквити, ролни, и повеќе.Голем, лесно зафат се справува ви помогне да бидете безбеден од случајно изгореници и маснотии spills.Додека не-стап слој и машина за миење садови безбедно бакар направи јадење-време, напор и да се исчисти бриз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата