.

.

Wiflyer WE826-T2 4G LTE Рутер|300 Mbps Cat4 Безжичен Wi-Fi Рутер со Индустриски Одделение Метал Случај/Отстранлив Надворешни Антени/Слотот за SIM Картичката Отклучен USB Порт SMA Порта (Н

Wiflyer WE826-T2 4G LTE Рутер|300 Mbps Cat4 Безжичен Wi-Fi Рутер со Индустриски Одделение Метал Случај/Отстранлив

DEN 2951.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Споделување на 4 G LTE Мрежа】Вметнете sim картичка потоа plug and play.4 G НЕКА рутер може споделување на 4 G мрежа со вашите електронски уреди во секое време, насекаде Каде што нема широкопојасен интернет покриеност. 【Моќни Перформанси】Главниот Чипсети : MTK7620 A Чипсети главниот фреквенција до 580 MHZ,EC25 модул,16М Флеш+128 M RAM меморија голема меморија и флеш меморија.Затоа безжичен рутер може да се обезбеди стабилен и ефикасен конекција за вашиот телефон таблета онлајн ТВ уредот и така натаму. 【Различни интерфејси】безжичниот рутер има DDR2 RAM меморија 128 MB SPI ФЛЕШ 16 MB,1*10/100 Mbps WAN Портот, 4*10/100 Mbps LAN Порта & USB 2.0 порта andtf картичка,поддршка САМБА, FTP, со што се овозможува безжични рутери за споделување на датотеки. 【Ефективни топлина дисипација】На блек метал случај на безжичниот рутер овозможува добар ефективни топлина дисипација сила и отпорност на надворешни влијанија кои се обезбедува безбедна и стабилна работна околина за wifi рутер.Гаранција : Ако не сте задоволни со Wi Fi рутер, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние нудиме 100% пари гаранција за враќање и со СЛОБОДНИ 24hour 7 дена технологија за поддршка, така што може да се купи со доверба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата