.

.

Linksys AC1600 Wi-Fi Безжичен Двојна Бенд Рутер со Gigabit и USB Порта (Обновена)

Linksys AC1600 Wi-Fi Безжичен Двојна Бенд Рутер со Gigabit и USB Порта (Обновена)

DEN 4776.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет Димензија : 13.0 инчи L x 11.0 инчи W x 3.0 инчи H. Земја на Потекло : КИНА.Број на модел : EA6400-РМ.Објектот Пакет тежина : 1.7 фунти.Linksys Заверена Обновена EA6400 AC1600 Dual-Band Smart Wi-Fi Безжичен Рутер - EA6400-РМ.Преземање и испраќање на големи датотеки побрзо со EA6400 рутер.Карактеристики 802.11 ac брзини, Linksys Smart Wi-Fi, и двојна бенд.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата