.

.

На Север се Соочи со Девојка е Осо Маскирани Јакна

На Север се Соочи со Девојка е Осо Маскирани Јакна

DEN 1900.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тафт,Руно,Кадифен.Увезени.Машина За Миење.КАДИФЕН УДОБНОСТ.Оваа zip-up качулка е направена од нашиот потпис високо-куп руно за луксузен мекост и топлина.Тафт облоги помогнат на рамената и градите се исуши.Одлично за раслојување и облечен како температури почне да се откажат.ЕКСТРА ПОКРИЕНОСТ.Капка-опашка полите обезбедува екстра покриеност во грбот.ПРЕСТОЈ-СТАВИ ОДГОВАРА Еластична обврзувачки по неговото отварање и џебови помага да се обезбеди безбедна се вклопуваат и пријатна топлина кога се работи и играње.ДОПОЛНИТЕЛНА МЕМОРИЈА.Страна рака џебови обезбеди дополнителен простор за малечки во движење и да им понуди место да се задржи на раце топли.СЕВЕРНА ЛИЦЕ.Северна Лице брендирање на предната и задната додадете потпис изглед за оваа атмосфера јакна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата