.

.

[2 ПАРЧИЊА] Erinde Течни Руменило Шминка, Лесни, Дише Чувствуваат Крем Руменило, Природен Изглед, Трепет Dewy Заврши Руменило, Вклопува Совршено врз Кожата, Идеален Божиќ

[2 ПАРЧИЊА] Erinde Течни Руменило Шминка, Лесни, Дише Чувствуваат Крем Руменило, Природен Изглед, Трепет Dewy

DEN 2241.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????【ТРЕПЕТ ЛИЦЕ РУМЕНИЛО】Секоја Течност Руменило Шминка боја е многу практична.По апликација, таа може да ја ослабне тонот на кожата и ја истакнуваат природната убавина.Овој ултра-фузија и creatable лесен крем течни руменило обезбеди совршена боја бакнеж на образите. ????【ЗДРАВ СЈАЈ & ВКЛОПУВААТ ДОБРО】На тенки руменило, се меша парична казна бисерни бои, мазни и лесно да им помогнам надвор, дури и шминка, природни долготрајни, подобрување на лицето боја, стерео сјај, обликувањето на контурите на лицето, создавање на природни и шармантна шминка. ????【ПОВЕЌЕ КОРИСТИ & СУРОВОСТ-СЛОБОДЕН】Тоа може да се користи не само како руменило но исто така и како сенки и кармин.Компактен дизајн го прави полесно да се извршат.Оваа шминка производ – и на сите други Erinde производ – никогаш не се тестираат врз животни.Животните секогаш ќе бидат наши пријатели. ????【ВОДООТПОРЕН & ТЕКОТ НА ДЕНОТ】формулата е долга-трајни, водоотпорен, и мазна.Оваа Течност Руменило глајд модели на напор & трае во текот на целиот ден, преку топлина & влажност. ????【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Натопи МАЛКУ производ на твоето лице, и потоа нагоре со прстите, се соочуваат со четка, или влажни убавина сунѓер.Боја : SET C.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата