.

.

MAC Mineralize Руменило Љубов Работа за Жените, 0.11 Унца

MAC Mineralize Руменило Љубов Работа за Жените, 0.11 Унца

DEN 852.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

MAC Mineralize Руменило ~Љубов Работа~.Опис : Валкани бургундија со злато, бисери.Нови во кутија, СЕКОГАШ автентични тука!.Големина : 3.5 g.Печени минерали рафинирани во прав формула за да се обезбеди исклучително чиста и лесна апликација.Боја гради лесно, слој по слој, без тешки покриеност.Превези и го подобрува јаготки со светлечки, pearlized трепет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата