.

.

CoverGirl Cheekers Руменило, се Зголеми Свила [105], 0.12 оз (Пакување од 2)

CoverGirl Cheekers Руменило, се Зголеми Свила [105], 0.12 оз (Пакување од 2)

DEN 90.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Хидратантна крема е наменета да хидрат на кожата.Намалување на ублажување на знаците на замор.Кожата е хранети со влага луд се чувствува soothed.Опис на производот Руменило е основни правила-тоа нема да биде лесно, и тоа треба да изгледа природно.Тоа е Cheekers.Секој пренослив мини-компактен ти дава чиста руменило што се случува да се остане верен, останете физички изглед, за неколку часа.Тоа е начин да светат!Останува природни, за неколку часа.Лесна и Природна.Dermatologically-Тестирани.Хидратантна крема е наменета да хидрат skin Reduce ублажување на знаците на tiredness Skin се напојуваат со влага луд се чувствува soothed Состојки Talc и, Avena Sativa (Oat) Кернелот Брашно, Минерални Масла/ Huile Minerale, Kaolin, Цинк Стеарат, Мириси/Parfum, Polyoxymethylene Уреа, Quaternium-15, Еукалиптус Globulus Лист Нафта, Натриум Dehydroacetate, Camphor, Ментол, Propylparaben, Евгенија Caryophyllus (Карамфил) Цвет Масло, Methylparaben, Bht, Мика, Титаниум Диоксид, Може да Содржат/Peut Contenir : Оксиди на Железо, Carmine, Црвена 7 Езеро, Ultramarines, Црвено 6 Езеро, Жолта 5 Езеро.Инструкции Blushs основните правила-тоа нема да биде лесно, и тоа треба да изгледа природно.Тоа е cheekers.Секој пренослив мини-компактен дава чиста руменило што се случува да се остане верен, останете физички изглед, за неколку часа.Нејзиниот начин да светат.Останува природни, за неколку часа.Лесна и природна.Dermatologically тестирани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата