.

.

[2 ПАРЧИЊА] Erinde 12 Класичен Бои Лицето Руменило Палета со Четка за Руменило, Blendable Мат Праска Руменило, Трепет Руменило за Девојки Контура Шминка Палета, Природно Руме

[2 ПАРЧИЊА] Erinde 12 Класичен Бои Лицето Руменило Палета со Четка за Руменило, Blendable Мат Праска Руменило,

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

???? 【МАТ РУМЕНИЛО & ТРЕПЕТ ТЕН РУМЕНИЛО】ќе добие 2 шарени руменило на палети и 1 четка за руменило.Секој Руменило Шминка боја е многу страшно и практични.По аплицирањето, тоа може да заличи на вашиот изглед со природно чувство. ????【ДЕЛИКАТНА ПРАВ & КОНТУРА РУМЕНИЛО】Оваа руменило сјај за полнење ужива супер мазна, мека, и кожата-пријателски без текстура во прав текстура.Различни бои, кои одат добро со тонот на вашата кожа може да направи да изгледаат повеќе прекрасни меѓу девојките. ????【ВОДООТПОРЕН & ДОЛГОТРАЈНИ】На руменило е издржлив, водоотпорен, и мазна.кој може да се задржи вашата шминка природни текот на денот, дури и во топли и влажни услови. ????【ЛЕСНА ШМИНКА & BLENDABLE РУМЕНИЛО】деликатни руменило е мазна и лесно да се прошири со униформа, природна и трајна шминка, која може да го подобри вашиот лицето бојата и обликот на лицето контура со три-димензионални сјај да се создаде природни шминка шармантна. ????【ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА & ПРОТИВАЛЕРГИСКИ】Не само што може да се користи како руменило, но исто така и како сенки.Компактен дизајн го прави полесно да се носат.Нежна формула, погоден за чувствителна кожа.Боја : A.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата