.

.

Лаура Mercier Крем Образ Боја, Oleander, 0.07 Унца (Пакување од 1)

Лаура Mercier Крем Образ Боја, Oleander, 0.07 Унца (Пакување од 1)

DEN 698.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Долго-траен, природни образ боја.Обезбедува едноставен и брз начин за создавање на природно испуштивме-во потрага на образите.Број На Модел : I0007679. Објектот Пакет Димензии : 8.128 cm L x 6.604 cm W x 2.032 см Х. Боја : Oleander | Големина : 0.07 Унца (Пакување од 1).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата