.

.

Tefure 1pc Возрасни Зимско Отворено Мода Перат Дише Обновливи Ѕвезденото Небо Печатени Уво Виси Лице Bandana

Tefure 1pc Возрасни Зимско Отворено Мода Перат Дише Обновливи Ѕвезденото Небо Печатени Уво Виси Лице Bandana

DEN 47.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прилагодливи earloop лице bandana е широк доволно за покривање на носот, устата и лицето, многу удобен за носење.Лицето bandana школка може да се изми, кога тие се валкани и Може да се стави филтер заменливи филтер.Изработени од еколошки материјали, влага-доказ,не-иритирачки, меки и удобни.Во комбинација со ергономски лице дизајн, носот зрак е покриен, и алуминиум лист е фиксна и antiskid, која се носи цврсто и заштитени во место.Совршен дизајн, кога ќе го носат , тоа се вклопува беспрекорно во вашето лице.Еластична уво јамка е лесно да се носат и без притисок да ушите.Пакет Содржина : 1 PC Лице Bandana.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата