.

.

Tefure 1pc Возрасни Кристал Пеперутка Печатени Заштитна Мека Сјајна Топла Дупчење Bling Кристал Шема Лице Заштита

Tefure 1pc Возрасни Кристал Пеперутка Печатени Заштитна Мека Сјајна Топла Дупчење Bling Кристал Шема Лице Заштита

DEN 47.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изработени од еколошки материјали, влага-доказ,не-иритирачки, меки и удобни.Дише материјал и симпатична модели, што ја прави корисна и модерен.Специјален дизајн, обезбедува заштита од прашина, автомобилот издувни гасови, полен, итн.Совршен дизајн, кога ќе го носат , тоа се вклопува беспрекорно во вашето лице.Еластична уво јамка е лесно да се носат и без притисок да ушите.Во комбинација со ергономски лице дизајн, носот зрак е покриен, и алуминиум лист е фиксна и antiskid, која се носи цврсто и заштитени во место.Пакет Содржина : 1 PC Лице Bandana.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата