.

.

Мери Кеј Минерални Образ Боја ~ Темна Цреша

Мери Кеј Минерални Образ Боја ~ Темна Цреша

DEN 496.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Престој-точно боја се дефинира јаготки.Содржи Витамини A, C и E да помогне да се заштитат против брчки-предизвикуваат слободните радикали.Се применува непречено, лесно и рамномерно.Дизајниран да се вклопуваат во Мери Кеј Компактен.Минерални-базирани формула на Мери Кеј Образ Боја е симбол за нејзината масло-апсорбирање својства, олесни на примена и одлична покриеност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата