.

.

Sabotheat Smart Двојно Палубата Преносни Рерна - 110W Преносни Микробранова со 6 Прилагодливи Топлина Нивоа & Тајмер за Загревањето & Готвење, Лични Преносни Храна Потоплите

Sabotheat Smart Двојно Палубата Преносни Рерна - 110W Преносни Микробранова со 6 Прилагодливи Топлина Нивоа

DEN 2400.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ МИНИ РЕРНАТА - Дали сте уморни од студот, нездрава храна или надеж нагоре за да го користите микробранова печка?Добиете овој пренослив печка!Опремен со напредниот греење технологија, овој пренослив печка има повеќе начини на греење дека може да ги исполни вашите дневни готвење потреби.Тоа може да се за да одмрзнете и готви од нула.Тоа е одличен избор за канцеларијата на работниците, стјуардесите, медицински сестри, возачи на камиони, и повеќе. 6 ТОПЛИНА НИВОА - Sabot Heat преносни микробранова печка се одликува со прилагодливи моќ систем за контрола на повеќенаменското користење.Со 6 нивоа на топлина од 30 W да 110 W, овој пренослив микробранова печка може да биде брзо греење со фурна, бавна шпорет, па дури и храна потоплите.Тоа може да се сретнат разни готвење потреби, не само топлина вашата храна(дури и суровини и храна) во рок од 30 минути за да ја зачувате вашата време, но, исто така, бавно се готви вашата храна да се задржи повеќе вкус. 3 ЧАСА ТАЈМЕРИ - Оваа храна потоплите ручек кутија има дигитален тајмер од 30 минути до 3 часа во 30 минути на зумот.Толку ти е дозволено да поставите мерење на времето врз основа на различни видови храна за да се обезбеди парична казна готвење и да се избегне разварена.Само оди за вашиот ден и не повеќе мерењето.Покрај, на преносни ручек кутија е компатибилен со повеќето рамни на дното на контејнери, вклучувајќи и стакло, метал и алуминиумска фолија.ПОГОЛЕМА СИГУРНОСТ -Овој пренослив храна потопол е опремен со интелигентна контрола на температурата систем.Покрај тоа, на ѕидот на овој ручек грејач преносни се направени од храна одделение алуминиумска фолија, која е безбедно за готвење, кои ви даваат здрава исхрана.(Забелешка : ве Молиме да не ја користите на возило со инвертер, авиони или возови.Тоа може да се користи само под стандарден НАИЗМЕНИЧЕН напон 110-120 V без инвертер, како што се канцеларија, хотели, или дома..).Се ТОА било КАДЕ - Со трајни справи и прилагодливи рамо, рака, овој загреан ручек кутија може да се земе било каде и можете да го користите при работа, патување, пикник.Преносни рерна доаѓа со 12-месечна гаранција услугата, ако има било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата