.

.

Wnlyb Едноставна бенто Кутија Поделени Мрежа Микробранова Ручек Кутија Креативни Еден Слој Ручек Кутија Кантина Ручек box1000ml,Б

Wnlyb Едноставна бенто Кутија Поделени Мрежа Микробранова Ручек Кутија Креативни Еден Слој Ручек Кутија Кантина

DEN 1627.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесен начин да уживате ручек : отфрлите за еднократна употреба сад и пак сендвич во овој целосно обновливи ручек кутија.Дизајниран со одржливоста на ум : овој сендвич кутија е направен од брзо-растечки бамбус влакна да се промовира одржливост.Идеален за ранци : за ручек кутија е засилен со меламнин да даде цврстина потребни за секојдневно патување.Слободни на BPA, ПВЦ и phthalates : чувствуваат слободни да го користите, може да се користи за свежи салати, овошје, сендвичи, грицки и слично.Тоа е машина за миење садови безбедно и има 12-месечна гаранција и доаѓа со силиконски рака да се задржи на капакот цврсто затворена.Материјал : PPShape : square Whether да се задржи топло : No Microwave рерната : available Style : модерна и simplepattern : plain Applicable подарок-давање прилики : свадби, родендени, празници, housewarming, трговски саеми, рекламни промоции, надоместоци на вработените, годишнина прослави, деловни подароци, отворањето церемонии, награди commemoratives, односи со јавноста planning Product категорија : ручек box Whether тоа е еден-time : No Color : сива, red Product ниво на квалитет : прво class Capacity : 1000 MLBox слој број : еден слој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата