.

.

Wnlyb Шега Влакна бенто Кутија Еден Слој Одделени Ручек Кутија Микробранова печка Загреана Ручек Кутија Работа Ручек Кутија

Wnlyb Шега Влакна бенто Кутија Еден Слој Одделени Ручек Кутија Микробранова печка Загреана Ручек Кутија Работа

DEN 928.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако производот што го барате не е само погодна за оваа планета, но, исто така, изгледа супер кул, тогаш проверете го нашиот ручек кутија серија на пикник и кујна додатоци.Направен од бамбус влакна (повеќе од 50% бамбус) плус мешавина на пченка скроб и меламнин, ова еколошки обновливи производ серија не содржи BPA и phthalates.Овој опсег е храна и машина за миење садови безбедно и може да се користи во микробранови печки.Висина 6.5 см Ширина 19 cm Длабочина 13 см.Материјал : Шега fiber Shape : square Whether да се задржи топло : No Microwave рерната : available Style : Japanesepattern : plain Applicable луѓе : Adult Product Категорија : Ручек Box Whether тоа е еден-time : No Product ниво на квалитет : прво-class Capacity : 1000ml Box слоеви : еден слој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата