.

.

Ручек Торба Деца Изолирани Leakproof Диносаурус Ручек Кутија за Девојка Момче Термички Кулер Дино Обновливи Ручек Tote Торба Жени Мажи за на Училиште, Канцеларија Работа

Ручек Торба Деца Изолирани Leakproof Диносаурус Ручек Кутија за Девојка Момче Термички Кулер Дино Обновливи

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој сет содржи 2 ручек пакети.Може да биде дадена на две деца или како подарок.Купи заедно за да се спаси $5.98. За Amertac Amertac е слоганот : Личноста, Мода и Еко-Пријателски.Можете да најдете разни на ручек торба за мажи тука!Ако имате некоја шема, ви се допаѓа, можете да контактирате со нас за да ги прилагодите на вашите сопствени изолирани торба.Карактеристики Изолирани и лесно да се чисти : внатрешноста на ручек кутија за мажите е изработен од алуминиумска фолија.Тоа го прави храната свежа, за неколку часа.Дополнителен џеб : Ова возрасни ручек кутија е погоден за мали предмети, како што се телефони, паричници, копчиња, картички, полначи и салфетки.Мазна патент : симпатична ручек кеси за жените се направи ручек торба повеќе издржливи.Мала тежина : За ручек кутија за жените е супер симпатична и лесно да се носат.Мулти-се користи : Можете да ја користите оваа freezable ручек торба за на работа, училиште, пикник, преземање, плажа, loncheras став niños, loncheras став mujer, loncheras para hombres, loncheras став niñas, возрасни ручек кеси за жените, кулер изолирани торби, се вклопуваат и свежи ручек торба, девојки ручек кутии за на училиште, изолирани кулер торба, ручек кеси за тинејџерите, мал ручек торба, оброк првично ручек кутија.Спецификации Материјал : Алуминиумски фолии и Оксфорд крпа Големина : 8*5*8.5 инчи Пакет тежина : 0.33 lb.Пакет се вклучени : 1pcs ручек торба Белешки Оваа изолирани ручек кеси за жените е лесно да се чисти и суви-брзо.Ве молиме рака мие.Не кајгана.Не железо.Боја разликата е дозволено за светлината и на екранот ефекти.Гаранција Ако имате било какви прашања во врска со нашиот ручек торба за момчиња , ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со целосна заштита во согласност со 's условите на услуга.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата