.

.

45mm Ротари Машина со 5pcs Екстра Ножеви, Ергономски се Справи со Тркалање Машина со Безбедноста Заклучување за Ткаенина, Кожа, Изработката, Шиење, Quilting, Ткаенина Ротар?

45mm Ротари Машина со 5pcs Екстра Ножеви, Ергономски се Справи со Тркалање Машина со Безбедноста Заклучување

DEN 1233.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Остри и Издржливи : ротационен нож е направен од висок квалитет на SKS7 нерѓосувачки челик со е супер остри и долго-траен,која ќе ви помогне да заштедите време.Совршен за сечење повеќе слоеви на ткаенина, хартија, филц и винил,и многу Повеќе!без напор, без да се изгубат рабови и теми.Без жици се остави зад себе, како што тоа намалувања чисти и брзи.Ергономски 45mm Ротари Машина : Ергономски дизајнирана рачка со мек зафат за удобност на двете страни.Анти-Слајд & за Намалување на Болки и Замор.На ножеви исто така, може да биде инсталиран на двете страни на ротари машина, совршен за двете десната и левата рака на корисниците.Оваа ротари машина е исто така компатибилна со розова, брановидна ножеви.Дизајниран со Безбедноста на Копчето : Оваа корисна ролери машина е дизајниран со безбедноста копчето за заклучување на ножот.Откако безбедност заклучување копче е поставено, на активирањето се справи со не можат да се користат.Дури и дете може да го користат за безбедно под надзор на неговите/нејзините родители!Сечилото огради далеку убаво и безбедно, кога активирањето се справи со е пуштен на слобода.Она што Ќе Добиете : Можете да добиете 1pcs 45mm Ротари Машина + 1pcs ротационен нож, 5pcs екстра замена ротари машина ножеви зачувани во еден случај, со овие ножеви можете да го користите за долго време.Тоа е лесен за употреба и да го замени ножеви.Зачувај Вашето Време : Овој 45mm ротари машина е погоден за сечење сечење на сите видови на материјали, хартија, кожа, scrapbooking, quilting и за сите видови уметности & занаети.Тоа е повеќе сигурен и удобен од еден пар ножици додека ви заштедува многу време, Идеална алатка за Quilting, Шиење, Scrapbooking, - Карта во донесувањето Одлуки, како и други DIY Проекти!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата