.

.

WYTbaby Бебе Romper Маскирани Snowsuit Деца Зима Целокупната Едно Парче Одговара

WYTbaby Бебе Romper Маскирани Snowsuit Деца Зима Целокупната Едно Парче Одговара

DEN 1054.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бебе Момчиња Едно Парче Rompers Baby Девојки Едно Парче Rompers Characteristics : Висок Квалитет; Дише и Удобно, Не се Ограничи.На ткаенина под патент и деколте за заштита на babys кожата. 3-6 Месеци Должина 56cm - Биста 60см - Sleeve 22cm6-9 Месеци Должина 61cm - Биста 64cm - Sleeve 24cm9-12 Месеци Должина 66cm - Биста 68cm - Sleeve 27cm12-18 Месеци Должина 70cm - Биста 72cm - Sleeve 29cm18-24 Месеци Должина 75см - Биста 76cm - Sleeve 31cm.На wonderfuly боја, тип за момчиња;.Живописни aniaml шема дизајн;.Бебе Момчиња Едно Парче Rompers. 12-18 Месеци Должина 70cm - Биста 72cm - Sleeve 29cm.Висок Квалитет; Дише и Удобно, Не се Ограничи. 9-12 Месеци Должина 66cm - Биста 68cm - Sleeve 27cm.Се препорачува за зима или ладното време.Својата одлична за зима, но не и целосно водоотпорен.Бебе Момчиња Едно Парче Rompers.Еластична Ракави; Здрави и Удобно Обвивка.Бебе Девојки Едно Парче Rompers.Главната ѕвонење е сина;.Исполнет со шема на цвеќиња;. 3-6 Месеци Должина 56cm - Биста 60см - Sleeve 22cm.Бебе Девојки Едно Парче Rompers.Пакет Содржина : Romper + Ракавици + Footies.Еластична ракави и панталони полите, Симпатична footies да се задржи топло.Тежина : 0.НАПОМЕНА : .Се препорачува за зима или ладното време.Suitbale за момчиња и девојчиња.Еластична ракави и панталони полите, Симпатична footies да се задржи топло. Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : .Подарок Избор; Повеќе Бои Опции.Оваа боја дизајн за унисекс.Патент на Предната; Погодно за менување на пелени.Тежина : 0.Девојки омилени.Патент затворање.Симпатична модел и светли бои;. 18-24 Месеци Должина 75см - Биста 76cm - Sleeve 31cm.Бебе Зима Romper : Добри Топлина Задржување На Имотот.Совршен за момчиња и девојчиња.На ткаенина под патент и деколте за заштита на babys кожата.И девојки не се исклучок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата