.

.

Mubineo Деца Бебе Девојка Момче Лето Есен Основните Обичен Долг Ракав Памук, Лен Солидна Romper Jumpsuit

Mubineo Деца Бебе Девојка Момче Лето Есен Основните Обичен Долг Ракав Памук, Лен Солидна Romper Jumpsuit

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Drawstring затворање.Машина За Миење.Памук, Лен Ткаенини, Удобен за Носење.Дизајн : Кратки Ракави, Мода Половината Drawstring дизајн, полна Боја, Едноставно Основните Стилови, Удобен Памук, Лен Rompers и Jumpsuits.Машина За Миење/ Рака Мие. 3 Ракави : Краток Sleve/ Долг Ракав/ без Ракави; 6 Бои : Бела/ Праска Розова/ Сенф Жолта/ Сина/ Каки/ Кафе; Големина : 3-6 Месеци/ 6-12 Месеци/ 12-18 Месеци/ 18-24 Месеци/ 2 T/ 3 T/ 4 T/ 5 T/ 6; Сезона : Spirng/ Лето/ Есен.Пакет се Вклучени : 1x Romper Jumpsuits.Ве молиме погледнете го големина информации внимателно пред купување Големина Информации : 6-12 M(80)/ Биста*2 : беа 25,5 m/ Должина : 62cm/ Возраст : 6-12 месеци 12-18 МИЛИОНИ(90)/ Биста*2 : 27cm/ Должина : 67cm/ Возраст : 12-18 месеци 18-24 M(100)/ Биста*2 : 28.5 cm/ Должина : 72cm/ Возраст : 18-24 месеци 2-3 T(110)/ Биста*2 : 30cm/ Должина : 77cm/ Возраст : 2-3 години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата