.

.

Calsunbaby Новородено Бебе Девојка Едно Парче Ананас Печати Bodysuit Износени Romper Jumpsuit Облека

Calsunbaby Новородено Бебе Девојка Едно Парче Ананас Печати Bodysuit Износени Romper Jumpsuit Облека

DEN 95.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МАТЕРИЈАЛ-Памук.Пол : Девојки.Облека Должина : Редовни.Мода и удобно на бебешка кожа.Гроздобер бебе бебе romper, шик ананас печати деца bodysuit, многу шармантна и модата.ПРИЛИКИ-Погоден за секојдневен, секојдневно носење, партија, dressy, бебе photoshoot, одмор, тоа може да се направи вашиот мал бејби повеќе модерни и стилски.СОВРШЕН ПОДАРОК-Висок квалитет флорални скокач за вашето бебе роденден дар, доаѓаат нови бебе подарок, вреди да се има.Пакетот Вклучува : 1 Pcs Бебе Мода Romper. 8-15 Дена, може да бидат испорачани.Големина на Табелата, Големина 70,Должина 35cm,Биста*2 15.5 cm,Одговараат за 0-6 Месеци Големина 80,37cm Должина,Биста*2 16cm,Одговараат на 6-12 Месеци Големина 90,Должина 39cm,Биста*2 16.5 cm,Одговараат за 12-18 Месеци Големина 100,Должина 41cm,Биста*2 17cm,Одговараат за 18-24 Месеци Големина 110,Должина 43cm,Биста*2 и 17,5 см,Одговараат за 2-3 T.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата