.

.

Супер Гласна Сирена во Него, Мала Големина РК Сигнал Загуба Аларм Ѕвончето Пронаоѓач Трајни Две Аларм Начини за Модел Авион

Супер Гласна Сирена во Него, Мала Големина РК Сигнал Загуба Аларм Ѕвончето Пронаоѓач Трајни Две Аларм Начини

DEN 1104.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Два Начини на Звук на Алармот : Кога модел авион ја губи својата сигнал, таму ќе биде коишто се слушаат на алармот.Супер Гласна Сирена : звук на Алармот поголема од 85db е доволно да го привлече вашето внимание, и лесно може да го најдете РК авион врз основа на звук на алармот.Применлив Модел : Погоден за РК модел авион (за AM/FM PPM или FM/PCM далечински управувач опрема).Мала Големина : мала тежина, микропроцесори контрола, силна анти-мешање способност.Едноставна Операција : Тоа може да биде поврзан на било стандард за управување опрема канал, поврзани со управувањето опрема и примачот за напојување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата