.

.

EuisdanAA 85dB DC 5V Пасивни Електронски Ѕвончето Beep на Ѕвонење за Аларм Измамник 10Pcs(85dB DC 5V Zumbador electrónico pasivo Bip Tono Alarma Timbre 10 piezas

EuisdanAA 85dB DC 5V Пасивни Електронски Ѕвончето Beep на Ѕвонење за Аларм Измамник 10Pcs(85dB DC 5V Zumbador

DEN 1394.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

DC 5 V работен напон,идеална објект за индустриска употреба.Номинална Напон : DC 5 V;Номинална Струја : 30m A;Звучен Притисок : 85d B.Вкупна Должина : 11.3 mm/ 0.4 инчен;Надворешниот Дијаметар : 11.8 mm/ 0.5 инчи.Надворешен Материјал : Пластика;Тежина : 13g;Боја : Црна(Материјал externo : Plástico; Peso : 13 g; Боја : Негро.Пакет Содржина : 10 Pcs x Електронски Ѕвончето.(Contenido del paquete : 10 piezas x zumbador electrónico.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата