.

.

EuisdanAA 85dB DC 8-16V Пасивни Електронски Ѕвончето Beep на Ѕвонење за Аларм Измамник 2 парчиња(85dB DC 8-16V zumbador electrónico pasivo tono де alarma timbre 2 piezas

EuisdanAA 85dB DC 8-16V Пасивни Електронски Ѕвончето Beep на Ѕвонење за Аларм Измамник 2 парчиња(85dB DC 8-16V

DEN 2203.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

DC 8-16 V работен напон,идеална објект за индустриска употреба.Номинална Напон : DC 8-16 V;Номинална Струја : 30m A;Звучен Притисок : 85d B.Вкупна Должина : 13.9 mm/ 0.39 инчен;Надворешниот Дијаметар : 11.9 mm/ 0.35 инч.Надворешен Материјал : Пластика;Тежина : 4g;Боја : Црна(Материјал externo : Plástico; Peso : 4 g; Боја : Негро.Пакет Содржина : 2 парчиња x Електронски Ѕвончето.(Contenido del paquete : 2 piezas x zumbador electrónico.Euisdan AA 85d B DC 8-16 V Пасивни Електронски Ѕвончето Beep на Ѕвонење за Аларм Измамник 2 Pcs Descriptions : Пластични домување, DC 8-16 V работен напон, идеална објект за индустриска употреба.Спецификации : Име на Производ : Електронски Buzzer Rated Напон : DC 8-16 VRated Струја : 30m ASound Притисок : 85d BResonant Фреквенција : 2300+/-300 Hz Total Должина : 13.9 mm/ 0.39 inch Outer Дијаметар : 11.9 mm/ 0.35 inch External Материјал : Plastic Weight : 4g Color : Black Package Содржина : 2 парчиња x Електронски Buzzer Description во Spanish85d B DC 8-16 V zumbador electrónico pasivo tono де alarma timbre 2 piezas Voltaje de trabajo DC 8-16 V, он artículo идеален став uso индустриски.Voltaje номинална : DC 8-16 V; Corriente номинална : 30m A; Presión де sonido : 85d BLongitud вкупно : 13,9 mm / 0,39 pulgadas; Diámetro надворешноста : 11,9 mm / 0,35 pulgadas Material externo : Plástico; Peso : 4 g; Боја : Negro Contenido del paquete : 2 piezas x zumbador electrónico.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата