.

.

Флојд Бел Inc УЛТРА ПАНЕЛ ПЛАНИНАТА СИРЕНАТА на АЛАРМОТ (Пакет од 5) (НАС-09-628-S)

Флојд Бел Inc УЛТРА ПАНЕЛ ПЛАНИНАТА СИРЕНАТА на АЛАРМОТ (Пакет од 5) (НАС-09-628-S)

DEN 796.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Buzzers Индикатор, Внатрешно Управувано Piezo 20 ~ 50m A 2.1 k Hz 95d B @ 6 V, 61cm Панел Планината Завртка Терминал, Брзо Поврзување Табот - 0.250" (6.35 mm) Ro HS Статус : Ro HS Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8531.00.0045.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата