.

.

12 Риболов Прачка Се Справи Со Количка - 5 Минута Собранието, Црна И Бела (40-0001)

12 Риболов Прачка Се Справи Со Количка - 5 Минута Собранието, Црна И Бела (40-0001)

DEN 1919.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Високо функционални справи складирање количка кои можат да се сместат до 12 свежа вода прачки.Прилагодливи средината жица полица и мазна возен casters овозможи простор за вашите омилени риболовни средства.Карбонски влакна ткаат на основата и врвот одбори се обезбеди стабилност и издржливост.Прав обложен челик рамка е отпорен на гребење.Вклучени компоненти : Упатството.Ова е одличен начин да ги зачувате сите ваши риболовни средства во едно место.Трите полици овозможува максимален капацитет на складирање, додека на средината жица полицата може да се прилагоди за да се излезе во пресрет на најголемиот справи кеси.Убава карбонски влакна ткаат високо сјаен финиш на врвот и на дното одбори го прави за висока технологија заврши.Изградена во дизајнот се 12 мека слатководни род клипови со отпорен на вода капи за род се справува.На тешки челична рамка е прав обложен и отпорен на гребење.Висок квалитет casters се користи за лесно маневрирање.Ова е мора да има за риболовците на сите нивоа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата