.

.

БОУЕН EZ Акрилик Екранот Столб за Funko ПОП Бројки, 3 Ниво Cupcake Стојат Екранот Полица за Збирки или Декорација, Бамбус Чекори Екранот Организатор Полица за Табела Кабин?

БОУЕН EZ Акрилик Екранот Столб за Funko ПОП Бројки, 3 Ниво Cupcake Стојат Екранот Полица за Збирки или Декорација,

DEN 791.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Лесно да се Инсталира】Усогласување на бамбус рамка со акрил одбор и ги заостри завртки за да се поправи на екранот стојат.Дупки зад бамбус рамка треба да бидат ставени на иста страна.Вметнете го крајот на поддршка на прачка со силиконска капа во дупка. 【Висок Квалитет】Нашите Акрилик Екранот Столб е направен од високо-квалитет акрилик материјал, супер транспарентен акрилик панел, поцврста и постабилна.Рамката е бамбус, кој изгледа повеќе елегантна и текстура. 【Простор за Заштеда на енергија】На поставените нивоа помогне да се создаде око фаќање функција на вашите предмети.Акрилик Ниво Екранот Стојат прави ефикасно користење на вашата контра простор.Површина е мазна и транспарентен доволно за да ви овозможи јасно да уживаат во прикажани елементи. 【Широко се Користи】Голема идеален за прикажување играчка фигурини во кабинети, славејќи партија десерти, збирки, лак, парфем и повеќе. 【Safety Пакет】Секој објект беше преполна со посебно пакување кутија и заштитна фолија, така што ќе може да се спречи јасно акрилик панел од гребење и оштетување во транзит.Совршен за бонбони табела.Редовни големина cupcakes & торта појавува & ориз хрупкави третира одговара совршено.Секој се допаѓа тоа што нивниот роденден на повеќе значајни.Овој чекор 3 полица ќе ни овозможи да се прикаже нашата колекција во уредни и уреден начин.Како што Funko Поп, Nendoroids, Gundams, Tamashii, Добра Насмевка Figmas, и Amiibos.Екранот полица ќе одговара дами за чување нивната најголема лицето производи и направите, како што се различни парфем и лак.Направи салон повеќе среди и да се поедностави вашата шминка процес.Извади сите додатоци во кутија. 1. Инсталирајте 3 акрилик панели во бамбус рамка. 2. Усогласување на други бамбус рамка со акрил одбор.Answer : ___________________________ Note : дупки зад рамка треба да бидат ставени на иста страна. 3. Заострување на шрафовите за да се поправи на екранот стојат. 4. Вметнете го крајот на поддршка на прачка со силиконска капа во дупка.Ако на екранот стојат е нестабилен, можете да нежно се прилагоди на позицијата на акрилик одбор да им помогне на билансот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата