.

.

Сенди Тинг Мажите 8 Парче Newsboy Рамен Капа Кожа Gatsby Ivy Голф Cabbie Шапка

Сенди Тинг Мажите 8 Парче Newsboy Рамен Капа Кожа Gatsby Ivy Голф Cabbie Шапка

DEN 381.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Велур,Памук,Кожа.Оваа newsboy капа за мажите и жените е направен од мек велур кожа, памук мешавина ткаенина за Удобно и Добро breathability.Традиционални, Класик Етикета големина M најдобро одговара за главата големина 7 1/8 (22.4 инчи); Етикета големина L најдобро одговара за главата големина 7 3/8 (23.2 инчи); Етикета големина XL најдобро одговара за главата големина 7 5/8 (24inches);.Голем newsboy капа за мажи или жени на целата година.Совршен за повик за мода и забава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата