.

.

Две-Тон Широк Обод-Панама-Fedora-Капи за Мажите и Жените Панама Класичниот Џез-Шапка (Црна/Црвена 1pcs, M:56-58cm/22.4-23inch)

Две-Тон Широк Обод-Панама-Fedora-Капи за Мажите и Жените Панама Класичниот Џез-Шапка (Црна/Црвена 1pcs, M:56-58cm/22.4-23inch)

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тока затворање.ГОЛЕМИНА : 56-58cm/22-23inch.Една големина за повеќето луѓе.Унисекс Стил.Материјал : Мека Крпа, со висок квалитет волнени филц.Дише, Лесен и Удобен за Сите-ден се Носат.Широк Обод Fedora Шапка Дизајн : Нашата Шапка е Две Тон Fedora Шапка.Едноставно појас тока дизајн ќе го направи така што мода, елегантна и шармантна.Може да се носи со фустан или на повик облека.Occassion : Погоден за Лица, Плажа, Риболов, Базен, Парк, Пешачење, Кампување, Патување, Лов, Градинарство Или Било Отворено Спортови И Активности.Исчисти&се Грижи : Лесно Да се Грижи-Исчистени Со коњски влакна Четка или Меки Shoeshine Четка, Малку Влажна Крпа, Lint Ролери, и Хемиско Чистење на Сунѓерот за Дамки.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Жените Големи Широк Brimmed Волна Почувствува Флопи Шапка Оваа Две Tnoe Широк Обод Fedora е облека додаток кој може да изгледаат одлично со фустан или simplyt маица и фармерки.Оваа панама капи се совршен за сите ваши формални настани или со секојдневно носење.Класичен fedora капа со појас ќе направи да елегантна и шармантна.Една големина одговара на повеќе (Со прилагодливи string внатре, тоа може да бидат построги, ако тоа е премногу голем.) 100% сосема нов и висок квалитет Тешко се чувствува, широк обод Мода и класичната за Секојдневна Убав подарок за пријателите и семејството Пакет се Вклучуваат : 1 * Широк Обод Fedora Шапка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата