.

.

Сенди Тинг Мажите 8 Парче Newsboy Рамен Капа Кожа Gatsby Ivy Голф Cabbie Шапка

Сенди Тинг Мажите 8 Парче Newsboy Рамен Капа Кожа Gatsby Ivy Голф Cabbie Шапка

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Велур,Памук,Кожа.Оваа newsboy капа за мажите и жените е направен од мек велур кожа, памук мешавина ткаенина за Удобно и Добро breathability.Традиционални, Класик Етикета големина M најдобро одговара за главата големина 7 1/8 (22.4 инчи); Етикета големина L најдобро одговара за главата големина 7 3/8 (23.2 инчи); Етикета големина XL најдобро одговара за главата големина 7 5/8 (24inches);.Голем newsboy капа за мажи или жени на целата година.Совршен за повик за мода и забава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата