.

.

365 Активни се Протега Рака со Јамки за Флексибилност - за Јога, Танц, Вежбање, Балет или физикална Терапија - Најдобро за Патување, Мали, Лесни

365 Активни се Протега Рака со Јамки за Флексибилност - за Јога, Танц, Вежбање, Балет или физикална Терапија

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Да се ПОДОБРИ И да се ЗГОЛЕМИ ФЛЕКСИБИЛНОСТА : Бидете нашите тока-бесплатно, не еластична, не се лизга рака останува здрав текот на истегнување.Се ФОКУСИРА НА ЕДНА ДЛАБОКА И УДОБНО се ВОДАТ : Совршен кога се користи како се водат бендови за физикална терапија, на 365 Активно се водат ремени ќе овозможи и помогне на вашето тело да го зголемува својот опсег на движење и продолжената на мускулите околу зглобовите, подобрување на обновување и намалување на вкочанетост.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : едноставен 3-јамка дизајн е за сите што ви треба.Како вашата флексибилност подобрува, едноставно напредокот на следната јамка најблиску до вашата нога или рака, без да се прилагоди токи или манипулира со екстра рака материјал.Многу пози може да се постигне само со држење на рака се справи со 1 или 2 прста!Нема повеќе да се занимаваат со испреплетени јога ремени или завиткување ги врати по вашиот тренинг.НОСАТ СО ВАС : Нашата 365 Активно се водат бендови се кратки, преносни и компактен.Не важничене - само со висок квалитет памук дизајниран да трае дури и по тешки употреба.Одвиткајте го и чувајте го во агол на вашата дневна салата торба, или израмните тоа да се спроведе во долниот дел на вашата викенд патна торба - ова е совршен дом тренингот опрема додаток.Пристап на секоја можност за тренингот или фитнес рутински со подобрена удобност и контрола со лесни, преносливи 365 Активни се Протега Рака! 365 Спортски дизајни сите производи со uber активен спортист на ум кој никогаш не промашува на тренингот.Дали сте љубители на полетување на раните утрински часови се кандидира, по работа јога, или утовар до тегови во теретана, uber спортисти се знае и да се разбере важноста на истегнување.Повеќето ремени се лошо дизајнирани предизвикува болка и непријатност во рацете, лактите, и рамениците.Тоа е причината зошто ние го развивме пократок 365 Активни се Протега Рака која користи лесни и цврсти материјали, со уникатна и обичај 3 јамка дизајн за да се минимизира болка и непријатност во текот на вашиот грб за време на вашето пред и после тренингот се протега рутини.На 365 Активни се Протега Рака лесно се вклопува во салата кеси за оние патување на спортистите и weekender торби за патување спортист.Детали за производот : Висока-Перформанси 3 јамка Атлетик Рака 22.5 инчи должина x 1.5 инчи ширина.Секој циклус се 7.5 инчи долго Ултра-Здрав Удобност Материјал 3 циклуси овозможува лесно и силна grip Natural усогласување и Удобност Преносни и Патува Лесно Задоволство Гарантира Добие една од овие 365 Активното Истегнување Ремени и да уживаат во лесна контрола, прилагодено дизајн кој поддржува сите вашето вежбање и фитнес потреби со кликнување на "Додај во Кошничката" сега.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата