.

.

Aexit 100Pcs Зелена Релеи + Црна Керамички Мушка Злато Тон Бакар PCB PC Одбор Релеи Тест Терминали

Aexit 100Pcs Зелена Релеи + Црна Керамички Мушка Злато Тон Бакар PCB PC Одбор Релеи Тест Терминали

DEN 2174.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : PCB Тест крајна точка на Pin;Глава Дијаметар : 3.2 mm / 0.12".Одговара PCB Дупка Кол. : 0.8-1mm;Вкупна Должина : 9mm/0.35".Материјал : Керамички, Бакар;Боја : Злато на Ѕвонење, Зелена, Black.Net Тежина : 6g.Пакет Содржина : 100(+/-2%) Pcsx PCB Тест Pin.Прстен Главата PCB тест pin, отпорен на корозија, добра изолација.Прстен Главата PCB тест pin, отпорен на корозија, добра изолација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата